Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców. 10 wyjątkowych pomysłów

Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub? To pytanie zadaje sobie wiele przyszłych par młodych. Jeśli Ty również zastanawiasz się, jaki podarunek wzruszy mamę i tatę oraz będzie stanowił pamiątkę z uroczystości na całe życie, przeczytaj artykuł! Znajdziesz w nim 10 pomysłów na urocze, piękne i praktyczne prezenty dla rodziców na ślub.

1. Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub? Obraz z napisami w serduszkach

Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców na ślubie? Jednym z interesujących i bardzo popularnych pomysłów jest zakup podziękowania w formie obrazu z wygrawerowanymi w drewnianych sercach podziękowaniami. Tego typu podarunek z pewnością wywoła wzruszenie u rodziców. Po ślubie i weselu zaś z dumą będzie zdobił ścianę w ich domu i przypominał, jak bardzo są ważni dla swojej córki lub syna. W sklepie online Milcard oferujemy obraz z serduszkami, które zawierają grawery informujące o tym, za co para młoda dziękuje mamie i tacie. Ten prezent na podziękowania dla rodziców proponujemy m.in. w formie obrazu dodatkowo zabezpieczonego szkłem przed światłem i kurzem. Dzięki temu pamiątka ślubna dla rodziców przetrwa lata i będzie elegancko prezentować się na ścianie. Tekst dedykacji, imiona przyszłych małżonków oraz data ślubu podlegają personalizacji.

2. Prezent na podziękowania dla rodziców – zestaw dla miłośników aromatycznych herbat

Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców sprawdzi się, jeśli mama lub tata jest wielbicielem pachnących, rozgrzewających herbat? W takim przypadku polecamy podziękowanie w formie zestawu z kubkiem z napisem i drewnianą, grawerowaną podstawką, pyszną, liściastą herbatą, miodem naturalnym, owocową konfiturą i drewnianą łyżeczką z miodownikiem. Cały prezent na podziękowania dla rodziców na ślubie starannie zapakowaliśmy w tekturowe pudełko wypełnione wełną drzewną. Opisywany zestaw występuje zarówno w formie przeznaczonej dla mamy, jak i dla taty. Interesującym pomysłem na podarunek dla mamy jest też herbaciarka z grawerem. Polecamy zarówno wersję tego prezentu z herbatkami w różnych smakach, jak i z herbatą, dżemem, miodem i migdałami w czekoladzie. Kubek rozgrzewającej i pachnącej herbaty dużo lepiej smakuje, jeśli jest podarunkiem od kochającego, dorosłego dziecka.

3. Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub? Drewniana doniczka na kwiaty dla mamy

Oryginalny prezent na podziękowanie dla rodziców to np. drewniana doniczka na kwiaty z ciekawym grawerem. Możesz wybrać takie napisy na skrzynkę jak: „Kiedy Bóg przydzielał mamy, mi wybrał najlepszą”, „Dzięki mamie Basi w tym domu rośnie miłość”, „Kocham Cię, Mamo”. Oczywiście w przypadku wyboru wersji grawera z imieniem, należy podać imię mamy. Drewniana doniczka będzie zachwycająco się prezentować wypełniona kwiatami lub słodyczami. Jeśli zastanawiasz się, co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub, by był to prezent zarazem praktyczny, jak i gustowny, wybierz tę doniczkę i włóż do niej lubiane przez mamę smakołyki. Po uroczystościach może ona służyć jako piękna osłonka na kwiaty lub miejsce do przechowywania butelek wina.

4. Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców? Album na zdjęcia z grawerem dla mamy

Jako pamiątka ślubna dla rodziców doskonale sprawdzi się też album. W sklepie Milcard znajdziesz go w wersji drewnianej z grawerem do wyboru. Możesz wybrać np. takie ciekawe napisy jak: „Dla świata jesteś mamą, a dla mnie całym światem”, „Mama to osoba, która zastąpi każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić mamy”. Album wypełnij swoimi ulubionymi fotografiami z rodzicami. Taki podarunek będzie pretekstem do wspólnego wspominania radosnych, dawnych chwil.

5. Co na podziękowania dla rodziców? Nosidło na piwo dla taty

Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców na ślubie wywoła uśmiech na twarzy taty? Dobrym pomysłem na tego typu podarunek będzie drewniane nosidło na piwo. Oczywiście może ono służyć nie tylko jako skrzynka na alkohol. Ten prezent na podziękowanie dla rodziców na ślubie również występuje w wersjach z różnymi grawerami.

6. Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub? Skrzynka z ręcznikiem i drewnianą kartką dla taty

Inne doskonałe pamiątki ślubne dla rodziców to np. skrzynka z kubkiem z napisem i drewnianą kartką. Na kubku znajduje się nadruk: „Tata doskonały”. Oryginalne podziękowania dla rodziców w formie kartki z drewna możesz spersonalizować, wybierając tekst dedykacji, podpis oraz datę.

7. Co kupić na podziękowania dla rodziców? Biżuteria z grawerem

Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub? Jeśli znasz gust biżuteryjny swojej mamy i swojego taty, możesz podarować im intrygującą biżuterię personalizowaną za pomocą wybranego napisu. Możesz wybrać np. bransoletkę z grawerem dla mamy, a dla taty zegarek. Tego typu pamiątki ślubne dla rodziców będą im przypominać na co dzień o Twojej miłości.

8. Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców? Zestaw ręczników z kubkami

Co kupić rodzicom na podziękowanie na ślub? Kolejnym pomysłem jest zestaw składający się z dwóch ręczników z haftem i kubków z nadrukiem. Jest to zarówno praktyczny, jak i elegancki podarunek. Znajduje się on w drewnianej skrzynce wypełnionej wełną drzewną. Przód upominku ozdabia białe, grawerowane serduszko. Jeśli zastanawiasz się, co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub, by był to przede wszystkim praktyczny prezent, zdecyduj się na ten podarunek.

9. Co na podziękowania dla rodziców? Poduszki z nadrukiem dla domatorów

Co kupić rodzicom w podziękowaniu na ślub, jeśli szukasz prezentu dobrego dla domatorów? Ciekawym pomysłem może być poduszka z nadrukiem. W Milcard oferujemy zarówno wersje z napisem dla taty, jak i dla mamy. Możesz wręczyć rodzicom poduszki, dołączając je np. do ręczników z haftem. Rodzic, kładąc głowę na poduszkę, za każdym razem przypomni sobie, jak bardzo jest dla Ciebie ważny.

10. Co kupić w podziękowaniu dla rodziców? Dalsza lub bliższa podróż

Co na podziękowania dla rodziców, którzy są zapracowani i potrzebują oderwania od codzienności? Dobrym pomysłem będzie zakup bliższej lub dalszej podróży dla mamy i taty. Pomyśl nad tym, czy rodzice nie wspominali o jakimś wymarzonym wyjeździe, a następnie zamów im niezapomnianą wycieczkę.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jaki prezent na podziękowanie dla rodziców na ślub wybrać. Personalizacja napisów to doskonały sposób na to, by podarunek stał się bardziej wyjątkowy. Wybierz już dziś oryginalne podziękowanie dla rodziców i wywołaj u nich wzruszenie i radość podczas ślubu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *