Prezenty

10 pomysłów na prezent ślubny

Interesują Cię kreatywne pomysły na prezent ślubny? Przeczytaj artykuł i zobacz nasze propozycje! Mamy nadzieję, że któreś z nich Cię zainspirują i ułatwią wybór podarunku. Jeśli chcesz wiedzieć, co można kupić na prezent ślubny, by był to zarazem praktyczny, piękny i personalizowany upominek, zajrzyj też do sklepu Milcard!

1. Pomysły na prezent ślubny – niebanalne kubki i poduszki

Jaki prezent dla pary młodej, która lubi praktyczne podarunki? W Milcard znajdziesz wiele tego typu upominków. Jednym z nich jest zestaw, który składa się z dwóch kubków i poduszek z nadrukiem. Nie musisz się martwić, jak zapakować prezent ślubny – podarunek znajduje się bowiem w drewnianej skrzynce. Całość zaś dodatkowo zabezpieczyliśmy celofanem. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię grafikę i już nie musisz głowić się nad tym, co kupić na prezent ślubny.

2. Jaki prezent dla pary młodej? Praktyczny upominek

Inne pomysły na prezent ślubny to zestawy z miękkimi ręcznikami z haftem i kubkami z nadrukiem. To podarunek, który na pewno przyda się młodej parze w nowym domu. Wybierając upominek od Milcard, nie musisz zastanawiać się nad tym, jak oryginalnie zapakować prezent ślubny. Przyjemne w dotyku ręczniki i piękne kubki umieściliśmy w skrzynce z drewna, na której przodzie znajdują się imiona pary (oczywiście podlegające personalizacji).

3. Prezent ślubny – nietypowa kartka

Interesują Cię kreatywne pomysły na prezent ślubny? W takim razie polecamy drewnianą kartkę z personalizowanym grawerem. To niebanalny sposób na złożenie życzeń nowożeńcom – doskonale zastępuje tradycyjną kartkę z papieru. Podpis pod życzeniami i imiona młodej pary podlegają personalizacji. Do kartki polecamy dołączenie podarunku z naszej listy pomysłów na prezent ślubny.

4. Niewielki i oryginalny podarunek

Co można kupić na prezent ślubny, jeśli szukasz drobnego upominku, a nie zestawu? W takim przypadku polecamy kubek dla par z dowolnym nadrukiem. Kawa lub herbata pita z takiego naczynia będzie przypominać nowożeńcom o wyjątkowym dniu ich ślubu.

5. Jaki prezent dla pary młodej do domu?

Inne pomysły na prezent ślubny, który będzie niewielkim, ale mimo to przyjemnym i znaczącym upominkiem, to poduszki z nadrukiem dla par. Oferujemy duży wybór napisów – na pewno więc uda Ci się wybrać taki, który najbardziej spodoba się nowożeńcom.

6. Pomysły na prezent ślubny – oryginalnie zapakowane ręczniki

Co na prezent ślubny, by był on praktyczny i rzeczywiście przydał się nowożeńcom? Polecamy dwa ręczniki z haftem. Zapakowaliśmy je w drewnianą skrzynkę, na której froncie znajduje się serce z dowolnie wybranym przez Ciebie grawerem. Skrzynka to eleganckie opakowanie, które po otwarciu prezentu można wykorzystać do przechowywania różnych przedmiotów.

7. Co na prezent ślubny? Album

Jaki prezent dla pary młodej jeszcze polecamy? Dobrym wyborem jest też drewniany album ślubny na fotografie z dowolnie wybranym grawerem. Dzięki dużej średnicy spirali oraz pogrubionym kartkom album z wklejonymi zdjęciami nie będzie wyglądał na przepełniony.

8. Co można kupić na prezent ślubny? Kosz z produktami

Inne pomysły na prezent ślubny to np. popularne kosze prezentowe. Możesz wybrać zarówno gotowe już zestawy dostępne w sklepach, jak i zdecydować się na samodzielne skomponowanie podarunku. Jeśli dobrze znasz parę młodą, dobrym pomysłem będzie wybór lubianych przez nowożeńców słodyczy, kosmetyków czy innych artykułów.

9. Jaki prezent dla pary młodej? Karnet na wydarzenie

Co kupić na prezent ślubny osobom, które często bywają w kinie, teatrze czy na koncertach? W takim przypadku warto zdecydować się na zakup karnetu, który para wykorzysta na wyjście na dowolny seans, koncert czy spektakl. Raczej nie kupuj biletu na konkretne wydarzenie, jeśli nie masz pewności, że nowożeńcy chcą się na nie wybrać.

10. Pomysły na prezent ślubny – bon do restauracji

Inne kreatywne pomysły na prezent ślubny to zakup bonu na kolację w restauracji. Tego typu podarunek nowożeńcy będą mogli wykorzystać w dowolnym terminie. Jeśli znasz ulubioną restaurację pary lub wiesz, jakie potrawy należą do jej ulubionych, możesz wybrać konkretne miejsce. Najlepsze pomysły na prezent ślubny to takie, które uwzględniają potrzeby i gust nowożeńców. Dlatego tak często wiele osób decyduje się na praktyczne upominki. Wybierając podarunek od Milcard, nie musisz zastanawiać się nad tym, jak oryginalnie zapakować prezenty na ślub. Dbamy bowiem o to, by nasze propozycje stanowiły gotowy do wręczenia upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *