Prezenty

Co kupić w prezencie na roczek?

Zastanawiasz się, jaki prezent na roczek będzie odpowiedni? Pierwsze urodziny to wyjątkowa okazja, którą powinno się odpowiednio celebrować. Wręczenie upominku najmłodszemu solenizantowi spotka się na pewno z ogromnym zadowoleniem – zarówno rodziców dziecka, jak i samego malucha. Co wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Jaki prezent na roczek? Inspiracje ze sklepu Kreatywny Las

Jeśli chcesz znaleźć coś odpowiedniego na pierwsze urodziny dziecka, to trafiłeś idealnie! Kreatywny Las to sklep internetowy z upominkami, który posiada wyjątkowo rozbudowany asortyment. Nasza oferta to odpowiedź na pytania typu: jaki prezent na roczek dla dziewczynki oraz jaki prezent na roczek dla chłopca. Co warto wybrać?

Doskonałym upominkiem przy tej ważnej okazji – bez względu na płeć dziecka, będą drewniane albumy na zdjęcia, które można dowolnie personalizować. Wystarczy nanieść na nich datę urodzenia dziecka bądź prywatne życzenia, by stworzyć wyjątkową pamiątkę. Dodaj do tego również wywołane fotografie z pierwszego roku życia dziecka, by stworzyć kompletny zestaw, do którego chętnie będzie się wracało po latach. 

Co na prezent na roczek? Warto zainwestować także w pudełko wspomnień! To drewniana skrzyneczka, w której dostępnych jest pięć podpisanych przegródek. Umieszczone są w nich urocze, drewniane gwiazdki, które informują, na co jest przeznaczona dana przestrzeń. Może to być miejsce na pierwszy ząbek, na smoczek czy osłodę. Co ciekawe, tego typu prezent można również personalizować! W środku pudełeczka jest również miejsce na życzenia – wymyśl te najbardziej odpowiednie i daj nam znać, a umieścimy je na Twoim prezencie. Warto jeszcze dodać, że prezent ten będzie doskonały zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Jeśli nadal zastanawiasz się, co na prezent na roczek dla dziewczynki bądź chłopca, to sprawdź również nasze personalizowane poduszki! Wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, mogą być doskonałym uzupełnieniem dziecięcego łóżeczka. Imię naniesione na poduszce w jednoznaczny sposób będzie przypominać, do kogo właściwie należy ten przedmiot. To praktyczny, a jednocześnie estetyczny upominek, który można wykorzystywać przez lata.

Kreatywny Las – inspiracje na każdą okazję

Jeśli zależy Ci na tym, by zakupić wyłącznie wysokiej jakości prezenty z okazji roczku bądź innych ważnych uroczystości, to współpraca z nami będzie najlepszym rozwiązaniem. Dysponujemy rozbudowanym asortymentem, dzięki któremu łatwo jest znaleźć coś adekwatnego do okazji. Oprócz oryginalnych upominków, które można wręczać z okazji pierwszych urodzin, w naszej ofercie dostępne są także prezenty na chrzest. Tak ważna uroczystość wymaga niejako zakupu czegoś, co będzie stanowiło pamiątkę nawet po wielu latach. W tej kategorii zainteresowani znajdą pamiątki w formie drewnianych ramek, pudełeczek na drobiazgi czy albumów na fotografię właśnie z tego wydarzenia. 

Pamiętaj jednak, że prezenty bliskim – nie tylko tym najmłodszym, można robić bez względu na okoliczności. Nie trzeba wcale czekać na konkretną okazję – upominki wręczane z serca zawsze wywołają uśmiech na twarzy. Kreatywny Las to sklep, który pomoże Ci znaleźć coś wyjątkowego dla każdej osoby. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *